Co nowego?

Cześć wszystkim! Co nowego?

Słońce zaświeciło, niebo pięknie niebieskie - zachciało mi się na nowo działać! Jestem zmarzluchem, nienawidzę zimy. NIENAWIDZĘ! Mam nadzieję, że już mamy ją za sobą - co skutkować będzie moim dobrym humorem i sporą dawką motywacji, również tu. Bo.... Bo już mam sporo pomysłów kochani! Myślę, że niedługo coś z tego powstanie, a Wy z chęcią tu zajrzycie i poczytacie moje wypociny ;) Będzie to coś innego niż do tej pory, także muszę trochę pracy w to włożyć i zastanowić się czy na pewno tego chcę - ale myślę, że będzie to coś innego, ale wcale nie gorszego. Bo przecież inne nie znaczy gorsze! Wrócę chyba też do podsumowań miesięcy, lubiłam to czy tego chcecie czy nie ;)

A tymczasem - serdecznie zapraszam Was na stronę Blogosfery Canpol Babies. Tu, jak co miesiąc, świetne, przydatne dla każdego rodzica produkty. W tej edycji jest to Zestaw Jungle, który widzicie na obrazku. Uważam, że warto wziąć udział i spróbować swoich sił. Ja właśnie zgłaszam swój udział, Wy też nie czekajcie ;)
Po więcej informacji odsyłam Was na stronę Blogosfery - BLOGOSFERA

1 komentarz:

  1. Podsumowania miesiąca są dla mnie zawsze ciekawe, więc będę czytać i takie posty. :) Też już czekam na wiosnę i cieszę się, że ostatnio jest tak ładnie. :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny ● Zostaw po sobie ślad, a ja zajrzę również do Ciebie ● Zaobserwowałaś/eś? - Napisz mi o tym ● Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć ● Pozdrawiam!

Copyright © 2014 ROKSANA NOVA , Blogger