Jungle collection - recenzja


Wiele razy wspominałam o blogosferze jako miejscu idealnym dla przyszłych lub obecnych blogujących mam. Nic w tej kwestii absolutnie się nie zmieniło. Dalej jest to miejsce do którego warto zajrzeć. Pomijając fakt, że na własnej skórze możecie przetestować produkty firmy canpol babies, to dodatkowo możecie skorzystać z opcji organizacji konkursu na swoim blogu zyskując nowych czytelników. Każdego miesiąca czeka na Was nowa edycja, do której możecie się zgłosić i.. Czekać na wyniki.
W poprzedniej edycji do przetestowania był zestaw z kolekcji jungle, a w nim: 2 butelki, kubek i maskotka. Dzięki uprzejmości firmy canpol babies i akcji blogosfera udało nam się znaleźć w gronie testujących.

1. Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart 240 ml JUNGLE
Butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jest trwała i bezpieczna - spełnia najwyższe normy jakości. Posiada zawór antykolkowy, zmniejszający ryzyko wystąpienia u dziecka kolki (smoczek silikonowy o przepływie wolnym 3m+). Butelka posiada szeroki otwór oraz precyzyjną skalę, dzięki której przygotowanie mleka staje się szybkie i łatwe.

Butelki są kompatybilne z laktatorem elektrycznym i manulanym EasyStart.
Można używać w mikrofalówce.

2. Butelka szerokootworowa antykolkowa EasyStart 120 ml JUNGLE
Tak samo, jak jej większa siostra, butelka wykonana z najwyższej jakości polipropylenu. Jedyną różnicą jest smoczek o przepływie wolnym 0m+ (oczywiście smoczek antykolkowy). Drugą różnicą jest pojemność. Butelka mniejsza - 120 ml, czytelna skala. Motyw przewodni identyczny jak w większej butelce. Poręczna dla mamy jak i dla dziecka.

Można używać w mikrofalówce.

3. Kubek 360° JUNGLE
Bardzo pomysłowa i przydatna rzecz do nauki samodzielnego picia bez rozlewania. Canpol proponuje zacząć naukę już w 6-tym miesiącu życia. Butelka posiada poręczny uchwyt, dzięki któremu dziecko bez problemu może korzystać z produktu. Możliwość picia - z każdej krawędzi kubeczka, dzięki specjalnemu ustnikowi. Butelka pomieści ok 270 ml.

Można używać w mikrofalówce.

Butelki jak i kubeczek dostępne w dwóch wariantach kolorystycznych.
(zdjęcie z facebook Canpol babies)

4. Pluszowa przytulanka śpiący lemur - JUNGLE
Mój ulubieniec. Przytulanka wykonana z miłych w dotyku materiałów. Długie kończyny pozwalają na wiązanie w wybranym miejscu, jeśli tylko tego chcemy. Zabawka posiada elementy szeleszczące oraz dzwoneczek. Paseczki, kropeczki, kolory ciekawią dziecko, a kształt ułatwia trzymanie.
Podsumowując - kolekcja jungle jest ciekawa i przydatna w każdym domu, gdzie króluje mała  istotka. Kubeczek jest świetnym rozwiązaniem przy nauce samodzielnego picia, butelki niezastąpione przy przygotowaniu mleka czy innych płynów, a przytulanka nie dość, że bardzo ładna, to praktyczna.


Jakie są Wasze odczucia do kolekcji Jungle od Canpol babies? Zapraszam do rozmowy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny ● Zostaw po sobie ślad, a ja zajrzę również do Ciebie ● Zaobserwowałaś/eś? - Napisz mi o tym ● Nie zezwalam na kopiowanie moich zdjęć ● Pozdrawiam!

Copyright © 2014 ROKSANA NOVA , Blogger